Aydın Tarım Fuarı renkli görüntülere sahne oldu

Aydın 4. Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı düzenlenen tören ile ziyaretçilere kapılarını açtı. Fuar açılışın ilk gününde renkli görüntülere sahne oldu...

Aydın 4. Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı düzenlenen tören ile ziyaretçilere kapılarını açtı. Fuar açılışın ilk gününde renkli görüntülere sahne oldu.
Aydın Efeler İlçesi Fatih Mahallesi Fatih Kapalı Pazar Yeri'nde açılan 4. Aydın Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı vatandaşların ziyaretine açıldı. Açılış sonrasında fuarı gezen protokol üyeleri stantları tek tek ziyaret ederek, katılımcı firmalara hayırlı işler diledi. Bir firmanın standında yaşananlar ise renkli görüntüler oluşturdu. Traktörün ön kısmına takılan ön yükleyicinin üzerine çıkan adamı vatandaşların şaşkın bakışları içerisinde traktörü kullanan arkadaşı tarafından havaya doğru yükseltti. Bir süre havada kalan adam yere indirilerek yükleyicinin üzerinden indirildi. Öte yandan tadımlık yiyeceklerin bulunduğu ve promosyon dağıtılan stantlar vatandaşlar tarafından diğer stantlara göre fazla ilgi görürken, fuara vatandaşların ilgisi de yoğun oldu.

ETİKETLER:
DEĞERLENDİR:
YORUMLAR
  • Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAP