Pakdemirli: Gerekirse kalıcı yaparız!

Tanzim satış noktasını ziyaret eden Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Tanzim satışları ihtiyaç olduğu sürece devam edecek. Gerekirse kalıcı yaparız." diye konuştu.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Keçiören'de kurulan tanzim satış istasyonunu ziyaret etti.

Tanzim satışların ilk gününde vatandaşlarla sohbet ederek, fiyatları yerinde inceleyen Pakdemirli, havalar iyileştikçe fiyatların daha da düşeceğini söyledi. Pakdemirli, çadırların ne kadar süre devam edeceğine yönelik soru üzerine "İhtiyaç olduğu sürece devam edecek. Gerekirse kalıcı yaparız." diye konuştu. Pakdemirli, bu organizasyonla istedikleri amaca ulaştıklarını aktardı.

Pakdemirli, havaların çok soğuk gitmesi, güneşin olmama ve bir takım felaketlerle ister istemez fiyatlarda artış yaşandığını ve bunun da ötesinde bazı fırsatçıların da fiyatlara etki ettiğini anlattı.

Öte yandan tanzim satışlarda soğan ve patates 2 liradan, biber 6 liradan, domates 3 liradan, salatalık ve ıspanak 4 liradan, patlıcan 4,5 liradan satılıyor.
ETİKETLER:
KAYNAK: AA
DEĞERLENDİR:
YORUMLAR
  • Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAP