Kütahya Tarım Fuarı 10'uncu kez kapılarını açacak

Kütahya Tarım Fuarı'nın bu yıl ziyaretçilerine 10. kez kapılarını açacağı bildirildi.

Alınan bilgiye göre, 25-29 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan Kütahya Tarım Fuarı'nı bu güne kadar 900 bin ziyaretçi gezdiği belirtildi.

Bu yıl 100 bin ziyaretçi hedefinin aşılmasının beklendiği fuarın, 5 gün süreyle açık kalacağı ifade edildi.
300'ün üzerinde firmanın katıldığı fuarda son teknoloji ürünler sergilenecek. Ayrıca fuarda kamu kurum ve kuruluşlarının standlarının yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının da yerleri bulunacak. Tarım İl Müdürlüğü, Ziraat Odaları, Tarım Kredi Kooperatifleri ve Ticaret Borsası'nın tertip komitesini oluşturan fuarda, bu yıl yine Kütahya il ve ilçelerinin dışında diğer illerden de çiftçilerin ziyareti bekleniyor.

Kütahya Belediyesi Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek olan Kütahya 10. Tarım Fuarı için çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade eden Frig Fuarcılık yetkilileri, bu yıl ziyaretçi sayısının daha da artması için çaba sarf ettiklerini söylediler.

Yetkililer, fuarın hem çiftçi için son teknoloji ile buluşma noktası olması hem de firmalar için geniş pazarlara ulaşmanın yolu olması açısından önemli olduğunu vurguladılar.
25-29 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek fuar ile Kütahya'nın ekonomik kazanımının da üst seviyelere çıkması bekleniyor.

ETİKETLER:
KAYNAK: İHA
DEĞERLENDİR:
YORUMLAR
  • Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAP