Buğday, arpa, mısır fiyatı kaç lira oldu? Güncel hububat fiyatları!

Buğday, arpa, mısır fiyatı kaç lira oldu? Güncel hububat fiyatları!

Ticaret Borsalarında hububat fiyatları yakından takip ediliyor. Son bir hafta içinde hububat fiyatlarından buğday, arpa ve mısır fiyatı nasıl bir seyir izledi?

Ticaret Borsaları ve TÜRİB, 26 Şubat güncel hububat fiyatları belli oldu. Buna göre Ticaret Borsalarında ekmeklik buğday fiyatı haftayı 8 bin 900 liradan kapatırken, bir önceki haftaya göre bir değişiklik olmadı.

MAKARNALIK BUĞDAY 11 BİN LİRA İLE 11 BİN 300 LİRA ARASI İŞLEM GÖRÜYOR
Makarnalık buğday fiyatı haftayı 11 bin 300 liradan kapatırken, geçtiğimiz haftaya göre tonda 100 lira bir artış yaşandı. Ancak makarnalık buğday fiyatlarında son haftalarda dalgalı bir seyir izlerken, fiyatlar bir hafta 100 lira artarken, diğer hafta 100 lira düşebiliyor. Genel fiyatların seyri dikkate alındığında makarnalık buğday fiyatı 11 bin lira ile 11 bin 300 lira arasında işlem görmeye devam ediyor.

ARPA FİYATLARI ORTALAMA 7 BİN 500 LİRA!

Arpa fiyatlarında son haftalarda yaşanan artış durmuş gibi görünüyor. Son iki haftalık fiyatlar incelendiğinde arpa fiyatının ortalama 7 bin 500 bandında işlem gördüğü görülüyor.MISIR FİYATININ 7 BİN LİRA YOLCULUĞU DEVAM EDİYOR!Mısır fiyatlarının da 6 bin 500 lira bandını kırarak, 7 bin lira fiyat seviyesine doğru hareketi devam ediyor. Mısır fiyatı, haftayı 6 bin 800 liradan kapatırken, bir önceki kapanış fiyatı ise 6 bin 930 lira olarak gerçekleşmişti.İşte 26 Şubat Ticaret Borsaları ve TÜRİB güncel hububat fiyatları…

ETİKETLER:
DEĞERLENDİR:
YORUMLAR
  • Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAP